W-2510S04P-0000
MFR.Part #
W-2510S04P-0000
JLCPCB Part #
C140769
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1 11.5mm 1x4P 2.54mm 250V 3.3mm 3A 4 4P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-2 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS