RC-02K204JT
MFR.Part #
RC-02K204JT
JLCPCB Part #
C140186
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS