RC-02K3003FT
- MFR.Part #
- RC-02K3003FT
- JLCPCB Part #
- C140168
- Description
- 300kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS