RC-02K331JT
MFR.Part #
RC-02K331JT
JLCPCB Part #
C140164
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS