FHW0603UC4N7JGT
MFR.Part #
FHW0603UC4N7JGT
JLCPCB Part #
C139256
Description
116mΩ 20@250MHz 4.7nH 5.8GHz 700mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS