CMP201209UE3R3MT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CMP201209UE3R3MT
JLCPCB Part #
C139244
Package
0805
Description
120mA 3.3uH 400mΩ Multilayer inductor ±20% 0805 Power Inductors ROHS