CMI201209X6R8KT
- MFR.Part #
- CMI201209X6R8KT
- JLCPCB Part #
- C139232
- Description
- 1.05Ω 15mA 29MHz 30@4MHz 6.8uH ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS