CBG100505U000T
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CBG100505U000T
JLCPCB Part #
C139137
Package
0402
Description
0Ω@100MHz 1 100mΩ 300mA 0402 Ferrite Beads ROHS