W-3962S10P-0000
MFR.Part #
W-3962S10P-0000
JLCPCB Part #
C138451
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10 10P 1x10P 250V 3.96mm 5A 7.8mm 9.2mm Brass PA66 Through Hole UL94V-2 VH 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS