W-3961S09P-0000
Extended
Manufacturer
Ckmtw(Shenzhen Cankemeng)
MFR.Part #
W-3961S09P-0000
JLCPCB Part #
C138437
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
1 12.5mm 1x9P 250V 3.96mm 35.64mm 5A 9 9.5mm 9P Brass CH Through Hole UL94V-2 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS