W-3961S12P-0000
Extended
Manufacturer
Ckmtw(Shenzhen Cankemeng)
MFR.Part #
W-3961S12P-0000
JLCPCB Part #
C138432
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
1 12 12.5mm 12P 1x12P 250V 3.96mm 47.52mm 5A 9.5mm Brass CH Through Hole UL94V-2 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS