NKNP2WS-0.03Ω±5% T
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
NKNP2WS-0.03Ω±5% T
JLCPCB Part #
C138370
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+255℃ 0.03Ω 2W 300V Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS