RI40-1/4W-10KΩ ±5% T
MFR.Part #
RI40-1/4W-10KΩ ±5% T
JLCPCB Part #
C136549
Package
Plugin,D2.3xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 250mW 500V ±250ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS