RI40-1/4W-820KΩ ±2% T
MFR.Part #
RI40-1/4W-820KΩ ±2% T
JLCPCB Part #
C136537
Package
Plugin,D2.3xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 820kΩ ±2% ±250ppm/℃ 插件,D2.3xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS