MF1/4W-2.2MΩ±1% T52-被合并
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
MF1/4W-2.2MΩ±1% T52-被合并
JLCPCB Part #
C136526
Package
Plugin,2.3x6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 250V 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,2.3x6.5mm Through Hole Resistors ROHS