NXRT15XV103FA1B040
MFR.Part #
NXRT15XV103FA1B040
JLCPCB Part #
C136145
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+125℃ 0.5mm 0.5mm 10kΩ 1mW/℃ 1mm 2.5mm 310uA 3900K 3944K 3989K 7.5mW ±1% ±1% 插件,P=2.5mm NTC Thermistors ROHS