MP2154K27D2X8LC
MFR.Part #
MP2154K27D2X8LC
JLCPCB Part #
C135681
Package
Plugin,P=15mm
Description
150nF 275V CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS