MP2124K27D2X8LC
MFR.Part #
MP2124K27D2X8LC
JLCPCB Part #
C135679
Package
Plugin,P=15mm
Description
120nF 275V CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS