MP2563K27D1X6LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MP2563K27D1X6LC
JLCPCB Part #
C135675
Package
Plugin,P=15mm
Description
275V 56nF CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS