MP2105K27C5X6LC
MFR.Part #
MP2105K27C5X6LC
JLCPCB Part #
C135673
Package
Plugin,P=10mm
Description
1uF 275V CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS