MP2822K27C2X6LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MP2822K27C2X6LC
JLCPCB Part #
C135647
Package
Plugin,P=10mm
Description
275V 8.2nF CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS