SMNR6020-1R0MT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMNR6020-1R0MT
JLCPCB Part #
C135293
Package
SMD,6x6mm
Description
1uH 26mΩ 3.5A 4.15A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS