SMNR5030-1R0MT
MFR.Part #
SMNR5030-1R0MT
JLCPCB Part #
C135287
Package
SMD,5x5mm
Description
1uH 20mΩ 4A 7A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS