SMNR5020-4R7MT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMNR5020-4R7MT
JLCPCB Part #
C135283
Package
SMD,5x5mm
Description
2.4A 2.4A 4.7uH 74mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS