766143334GP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
766143334GP
JLCPCB Part #
C1364924
Package
SOIC-14
Description
14 160mW 330kΩ 7 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14 Resistor Networks, Arrays ROHS