752091224GP
MFR.Part #
752091224GP
JLCPCB Part #
C1364548
Package
SMD-9P,2x13.1mm
Description
220kΩ 8 80mW 9 ±2% ±200ppm/℃ SMD-9P,2x13.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS