752101104GP
MFR.Part #
752101104GP
JLCPCB Part #
C1364270
Package
SMD-10P,2x14.4mm
Description
10 100kΩ 80mW 9 ±2% ±200ppm/℃ SMD-10P,2x14.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS