752101472GP
MFR.Part #
752101472GP
JLCPCB Part #
C1363318
Package
SMD-10P,2x14.4mm
Description
10 4.7kΩ 80mW 9 ±2% ±200ppm/℃ SMD-10P,2x14.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS