752081102GP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
752081102GP
JLCPCB Part #
C1363271
Package
SMD-8P,2x11.8mm
Description
1kΩ 7 8 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-8P,2x11.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS