753121102GP
MFR.Part #
753121102GP
JLCPCB Part #
C1363109
Package
SMD-12P,2x8.8mm
Description
11 12 1kΩ 40mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-12P,2x8.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS