752081823GP
MFR.Part #
752081823GP
JLCPCB Part #
C1362817
Package
SMD-8P,2x11.8mm
Description
7 8 80mW 82kΩ ±2% ±200ppm/℃ SMD-8P,2x11.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS