752241222GP
MFR.Part #
752241222GP
JLCPCB Part #
C1362359
Package
SMD-24P,2x16.9mm
Description
2.2kΩ 22 24 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-24P,2x16.9mm Resistor Networks, Arrays ROHS