752241472GP
MFR.Part #
752241472GP
JLCPCB Part #
C1362354
Package
SMD-24P,2x16.9mm
Description
22 24 4.7kΩ 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-24P,2x16.9mm Resistor Networks, Arrays ROHS