752105281AP
MFR.Part #
752105281AP
JLCPCB Part #
C1362296
Package
SMD-10P,2x14.4mm
Description
10 16 280Ω 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-10P,2x14.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS