752123332GP
MFR.Part #
752123332GP
JLCPCB Part #
C1362230
Package
SMD-12P,2x16.9mm
Description
12 160mW 3.3kΩ 6 ±2% ±200ppm/℃ SMD-12P,2x16.9mm Resistor Networks, Arrays ROHS