752083102GP
MFR.Part #
752083102GP
JLCPCB Part #
C1362104
Package
SMD-8P,2x11.8mm
Description
160mW 1kΩ 4 8 ±2% ±200ppm/℃ SMD-8P,2x11.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS