768161183GP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
768161183GP
JLCPCB Part #
C1362093
Package
SOIC-16-5.6mm
Description
100mW 15 16 18kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS