768161104GP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
768161104GP
JLCPCB Part #
C1361913
Package
SOIC-16-5.6mm
Description
100kΩ 100mW 15 16 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS