752101223GP
MFR.Part #
752101223GP
JLCPCB Part #
C1361756
Package
SMD-10P,2x14.4mm
Description
10 22kΩ 80mW 9 ±2% ±200ppm/℃ SMD-10P,2x14.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS