752083681GP
MFR.Part #
752083681GP
JLCPCB Part #
C1361704
Package
SMD-8P,2x11.8mm
Description
160mW 4 680Ω 8 ±2% ±200ppm/℃ SMD-8P,2x11.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS