767161121GP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
767161121GP
JLCPCB Part #
C1361627
Package
SOIC-16-5.6mm
Description
100mW 120Ω 15 16 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS