767141332GP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
767141332GP
JLCPCB Part #
C1361542
Package
SOIC-14-5.6mm
Description
100mW 13 14 3.3kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS