766163100GP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
766163100GP
JLCPCB Part #
C1361252
Package
SOIC-16
Description
10Ω 16 160mW 8 ±2% ±200ppm/℃ SOIC-16 Resistor Networks, Arrays ROHS