766143202GP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
766143202GP
JLCPCB Part #
C1361196
Package
SOIC-14
Description
14 160mW 2kΩ 7 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14 Resistor Networks, Arrays ROHS