766161102GP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
766161102GP
JLCPCB Part #
C1358592
Package
SOIC-16
Description
15 16 1kΩ 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16 Resistor Networks, Arrays ROHS