MAX5490GB01000+T
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
MAX5490GB01000+T
JLCPCB Part #
C1358291
Package
SOT-23-3
Description
100kΩ 2 3 67.2mW ±35ppm/℃ SOT-23-3 Resistor Networks, Arrays ROHS