MAX6381XR25D2+T
MFR.Part #
MAX6381XR25D2+T
JLCPCB Part #
C1354819
Package
SC-70-3
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.8V~5V 2.5V 20ms Active Low No No Push-pull Voltage Monitor SC-70-3 Supervisor and Reset ICs ROHS