MAX6421XS48+T
MFR.Part #
MAX6421XS48+T
JLCPCB Part #
C1354318
Package
SC-70-4
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.6V~5V 4.375ms 4.8V Active Low No No Push-pull Voltage Monitor SC-70-4 Supervisor and Reset ICs ROHS