MAX6316LUK45CX+T
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
MAX6316LUK45CX+T
JLCPCB Part #
C1354241
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 140ms 1V~5.5V 4.5V Active Low Push-pull Voltage Monitor Yes Yes SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS