MAX6307UK45D2+T
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
MAX6307UK45D2+T
JLCPCB Part #
C1354038
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 140ms 2.5V~5.5V 4.5V Active Low No Open Drain Voltage Monitor Yes SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS